Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika/farba gekoncika nocneho

Ahojte, v Hamme som si kupil parik gekoncikov nocnych. Samica je enigma mac snow a samec je tremper albino mac snow. kupil som si ich kvoli ich krase, nastudoval som si zakladne veci ako starostlivost atd. a choval som ich pre radost. Samica mi ale nakladla uz 5 vajec tohto roku, tak som ich supol do inkubatora, vsetky tri boli krasne biele a nafuknute. Prve sa roztrhlo v termine znasky ale nic v nom nebolo. druhe v tom istom termine sa zacalo kazit az zozltlo a musel som ho vyhodit a z tretieho sa vyliahlo krasne mladatko. prikladam jeho fotku, viete mi prosim povedat co je to za farbu alebo geneticku mutaciu vzhladom na rodicov? dakujem.
[http://imageshack.us/a/img407/4940/20130520202034.  jpg]
[gekoncik.jpg]
[http://imageshack.us/a/img268/2602/20130520202012.  jpg]

Vložím svůj dotaz sem, protože se také týká genetiky. Potřebovala bych poradit s koupí samečka, kvůli budoucímu odchovu. Samičky jsou 1. MACK SNOW ALBINO (50% HET RAPTOR) a 2. TREMPER ALBINO (50% HET RAPTOR) Jde mi o barevnou mutaci, ať jsou nějaká hezká mláďátka. Předem děkuji.