Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískanie a pukanie Boa Constrictor

Ahojte prosím vás mám B.c. pastel asi 5 dní a má 50 cm pozorujem také ako keby pískanie, ktoré pozorujem či už pri manipulácií alebo aj z terária a občas aj pukanie ale to sledujem len pri manipulácií je možné nejaké nachladnutie mal by som to začať riešiť s veterinárom ? Prvý deň som pre neho nemal vyhrievaciu fóliu.

Piskanie ma vzdy nieso spolocne s dychacimy cestamy. Moze to byt vazna infekcia, alebo banalita... Teda pre istotu by som siel za vetom, ked ho mas len 5 dni.
Otazocka: vyhrievacia folia, to je "heet mat"?