Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cisteni misky na vodu

zdravim,posledni dobou se mi dela v misce na par mistech takovy zeleny povlacek cehosi na spodku..miska s vodou je hned pod zarovkou,takze voda je tepla..chtel bych se zetapt,jestli se to deje i vam a jak to resite? staci to proste vydrhnout necim nebo je na to i nejaka dezinfekce? a jak odstranujete vodni kamen?

diky

Ona se ta vlhkost zas o tolik nezvedne. Protože ta vlhkost co se z misky odpaří, zároveň v okolí tý žárovky okamžitě vyschne. Žárovky vzduch hodně vysušujou. Pokud bys chtěl zvýšit vlhkost v terárku pomocí odpařování vody z misky, musel bys dát zdroj tepla pod tu misku (kabel, folii nebo odpadní teplo z terárka pod tím)...