Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kleště za pakatel

Čaues, tak jsem se po dlouhé době probíral letákama co mi přišly a co nevidím, v Lidlu budou mít od Čtvrtku 30.5.2013 tyto kleště (mechanickou ruku)

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/ind ex_33353.htm

Jako neříkám, že to bude ideální na manipulaci s hadem, ale řekl bych, že za těch 129kč to bude dobrý pomocník na přerovnávání věcí v terárku vytahování misek apod. Tak pokud by se to někomu šiklo, tak ať o tom víte.
Já je určitě beru a mrknu se jestli by se nedaly nějak "vytunit" pro manipulaci, že bych vzal dvoje, ale to ještě uvidím co to bude za zázrak.
Tak snad moc nespamuji ;-)

tyhle kleště pro vozíčkáře používám už řadu let...nejsou moc dobrý na větší, těžší zvířata (třeba 2kg hada už do nich nebrat :-D) ale jinak naprosto super. Používám kleště s pryžovým koncem a výhoda tam je, že se s nimi dají vzít i opravdu malí hadi bez rizika, že se jim ublíží a navíc v rukojeti je skvělý cit. Používám je v kombinaci s manipulačním hákem hlavně u druhů, co na něm moc nedržej a je potřeba je přidržet.

Taky je mam, trochu jsem je doupravil a jsou v pohode. Sice stisk je mensi, takze na dvoumetrovou kaouthii to nebude, ale na stredni hadiky a prerovnavani veci uplne dostacujici.
Hlavne na konci to vytvarovani je dobre na mladata. Zkousel jsem v tom prendavat cerastesku a luxus. Ale ty zuby doporucuju obalit tou cernou vulkanizacni paskou aby nedoslo k poskozeni hada a i pak zvire lip drzi.

Proste shrnuto, za 130 dukatu by clovek vic chtit nemohl ;-)