Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mláďata křečků

Dobrý den dnes se mi narodily u dvou samic křečků mláďata ale oddělil jsem samce ale potom sem se od odborníka dozvěděl že by ta mice už toho samce potom nemusela znovu příjmout mám ho tam teď vrátit zpět nebo to nechat tak jak to je

Děkuji za odpověd

no já taky vždycky samce oddělovala, aby ty mláďata nesežral. Ale vlastně to bylo jedno, protože ta samice si je nakonec vždycky nacpala do vaků, kde je udusila. A když náhodou přežili až do fáze kdy normálně jedli a pili vodu, převracela jim misky.. Good luck :D