Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snůška

Ahoj ,

po 5 letech chování užovek červených, se konečně zadařilo a jedna samička má vajíčka. Brouzdal jsem po netu a někdo doporučuje vajíčka odebrat a odchovat v inkubátoru, druhý zase ponechat u rodičů. Má někdo zkušenosti a poradí co je lepší?. Děkuji Mareku

Já mám úžovku červenou samici a vejce jsme jí odebrali hned to ráno, co jsme zjistili, že porodila. Okamžitě jsme vyrobilli inkubátor podle internetu nějak z polystyrenu, časem jsme ale koupili v obchodě. Ze všech vajec vylezli krásné úžovečky.