Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem had v pračce

Ahoj všem........ mám prozbu, bohužel vše dopadlo špatně......Utekla nám naše milovaná užovka.....cca 3 týdny jsem ji našel, ale na místě co bych ji nikdy nepřál......Vlezla nám do pračky, ale přímo do vnitř kde netuším jak se tam dostala....no a po vyprání a věšení prádla mi to bylo hned jasné:.( na prádle jsem našel její zbytky kůže a ve filtru její uvařené , vyprané tělíčko........popravdě dost mne to sebralo.........ale otázka zní...jak po ní mám vyčistit pračku? stalo se to už někomu?požádám o případné rady.......... a další věc........má někdo mládata užovky červené nebo jiného druhu? Děkuji za info a nabídky..... Lukáš........jinakj jsem z Brna

Jojo,leje se treba ocet a necha se prat na 90 a zapach by mnel zmizet.......jenze toto je zapach rozkladajiciho se tela.......proste tam neco zustalo a ted to peru po druhe s octem tak snad to pomuze.....ani nechapu jak a kudy se tam dostala kdyz ji mam v koupelne a v 2+kk verim ze ma plno jinych luxus schovavacek nez zalest do pracky za buben

tak to bude kousek někde ještě, já právě myslel že to co jste vytáhl bylo celé tělo. Pokud máte pračku kde je otvor ze strany tak ze spodu je taková široká pružná hadice. Ta jde celkem jednoduše vytáhnout. Když čistím pračku tak tam většinou najdu sponky,ponožky atd.

Nejspíš jste ji dal do pračky když jste dával prát prádlo tak byla zalezlá v něčem.