Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úžovka červená -splasklá vejce

Dobrý den, chtěla byhc se zeptata před dvouma dnama mi moje úžovka vykladla 10 vajec nečekali sjme je tak vrzy a tak jsme vajíčka dali do substrátu a nechali v terárku kde měli teplotu okolo 27 a vlhkost 90% ale i tak se tak trochu vyfoukla spadla a mají tvrdou kožovinu, chci se zeptat jetsli je ještě šance že se vylíhnout dneska už mám ikubátor a hned sem je tam dala tak ted jen doufám že se snad nějak zpraví

Užovka s krátkým u, se to píše...
Vejce se pravděpodobně srovnaj. Hlavně to nechce dělat nějakým šokem. Musíš je dát do vlhkýho substrátu. Ne mokrýho, jinak půjdou do kopru. Nacucaj se postupně a dejme tomu za cca 14 dní budou OK. Pokud teda nejsou vysušený totálně.

Nojo :D ach ta moje čeština vůbec jsme si to neuvědomovala :D no já doufá že se srovnaj ona už měla 2x snůžku ale nějak se to nestihlo no a tedka sem se už aji těšila, doufám že teda není po nich mnodala sem to do inkubátoru že by se to třeba ještě nějak :D zachránilo tak uvidím. strašně moc děkuju za odpověd jelikož jsme vůbec nevěděla :D