Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štíří potrat?

Zdravím,
stalo se mi něco co moc nechápu a popravdě se mi to ještě nestalo.

Mám březí samičku G. flavopiceus. Už poměrně dlouho, tak jsem si říkal, že by každým dnem měla rodit.

Dnes ráno než jsem šel do práce jsem si všiml, že si vyhrabala díru pod kůrou až na dno krabičky a měla něco, co vypadalo jako kupa divných vajíček, pod sebou. Tak jsem si říkal že už teda jako konečně rodí a mladý jí vylezou klasicky na záda jako vždy.

Přijdu z práce a něco divnýho jí kouká z držky. Tak jsem nadzvedl kůru a bylo tam tohle. Řekl bych že to je minimálně o polovinu menší než to bylo ráno.

Je v tom viditelně vyvinutý zárodek, ale zároven i něco co vypadá jako vajíčka a napůl vyvinuty prcci.

Samička měla asi před 3 dny cvrčka a je pořád stejně tlustá.

Otázkou je, co to vlastně je? Potratila, nebo exne, nebo co?

Díky za každý postřeh.

Aha aha, ajo, to mě nenapadlo.
Dlouho jsem si myslel, že je jenom nažraná, protože se moc jako gravidní nechovala. A tak jsem jí po asi 6 dnech od posledního krmení jenom tak cvičně zkusil dát středního cvrčka a vzala si. Co mě překvapilo je, že si celkem ukázkově vyhrabala díru pod kůrou a den před tím se šla vyhřát pod žárovku a viděl jsem jí jak pije. Což mě potěšilo. A potom tohle.
Každopádně, stalo se mi to poprvé, takže chyba je u mě, nebo se to prostě stane?