Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený utekl

Zdravím.
Stala se mi velmi nepříjemná věc. Se svým leguánem jsme se vydali na procházku k vodě, bohužel mi utekl do trávy a poté nebyl nikde k nalezení. V okolí je spousta vysokých stromů, tráva, keře a řeka. Myslím že bude zalezlý na některém ze stromů, ale těžko říct. Chci se zeptat zda neví někdo o nějaké radě jak ho vylákat např na nějaké místo se žrádlem nebo podobně. Budu vděčný za každou radu. Díky.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zdravim vsechny potrebuju pomoc pritelkyne pred 2dny otevrela terrarko trochu no a bohuzel utekl a j…
rickah22 03.05.2015 14:21
rickah22
Že by prolezl větračkou neni moc pravděpodobný, asi bude někde v bytě...nevim jak to bylo velké zvíř…
Aurifer 03.05.2015 16:11
Aurifer
Mohu jen potvrdit, že se vejde i do míst kam to podle selskýho rozumu nejde :) poslední
Riwer 03.05.2015 23:44
Riwer

Zdravim vsechny potrebuju pomoc pritelkyne pred 2dny otevrela terrarko trochu no a bohuzel utekl a ja se snazim ho najit byt jsem obratil vzuru nohama a nic!okna udajne byli otevreny na polohu vetracka tak snad neutekl jinak muzu podekovat stary se kterou uz nemluvim 3dny!!!napadaji vas mista kam by mohl zalist dekuji vam za pripadne odpovedi

Že by prolezl větračkou neni moc pravděpodobný, asi bude někde v bytě...nevim jak to bylo velké zvíře, ale počítej s tím, že i odrostlý legouš se dokáže vměstnat do neuvěřitelné škvíry, natož třeba prcek. Takže hledej někde spíš po výškách ve škvírách za nábytkem atd, pokud máte záclony, tak až vyleze slunce, možná na nich bude sedět. A taky za ledničkou, lednice je oblíbená, protože je za ní hřející škvíra. Pak za topením, za trubkama, za linkou atd.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru