Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vitámíny nebo rostliny-16.6 fauna Ostrava

Zdravím,chci se zeptat,jestli někdo bude prodávat vitamíny(Roboran H,Plastin,Hydrovite AD3) nebo rostliny(bromélie,philodendrony,scindapsusy,nebo třeba tchánin jazyk) 16.6 na fauna trzích v Ostravě.

A ještě otázka mimo mísu:Když budu felsumám svítit UVBčkem a ještě jim budu dávat vitamíny AD3,neuškodí jim to ba naopak přilepší ? Díky moc

Uz to moc resis, kazdopadne pokud budes svitit UVB je to nejlepsi zpusob jak dostatecne zasobovat Phelsumy potrebnymy latkami. Kazdopadne v Ostrave si sezen stanek PALAC JESTERU a kup si od nich krabicku smesi vitaminu za par kacek, je tam vse co potrebuji, hlavne vapnik. Jinak ja mam jeste v malem vicku od jogurtu kostici, nastrouhanou sepijovou kost.

Podle mých zkušeností jen svítit UVB felsumám nestačí,vždy se musí dávat nějaké vit.min. směsi.Na nějaké pofiderní přípravky v no name krabičkách se vykašli.Kup v drogerii sáček roboranu a plastinu.Aspoň víš,co kupuješ a jakou to má expiraci.

Prave pan s palace jesteru si micha ty vitaminy smes, plastinu, roboranu H, reptivite a dalsi. Nedoporucuji rozhodne zadny noname pripravky. Ale to co za to clovek da, ma viceslozkove vitaminy za par korun a vydrzi to v pohode pul roku, skladovat doma nekde 1Kg plastinu nebo sacek Roboranu H to se vyplati, kdyz mam doma 50 plazu a ne par jedincu.

Ale pridavani AD3 na co se konkretne ptal, pri sviceni UVB si myslim, ze uz je tady toho dost napsano dost, nedoporucuje se a rozhodne ne zacatecnikum, D3 predavkovani ma fatalni nasledky a prave A,D3 pri spravnem davkovani vapniku, si diky UVB Phelsumy vytvori samy.

Jak víš,co míchá?Jak víš,jak to skladuje?Jak víš,jak dlouho to už prodává?Myslím ,že 30 kaček za roboran a plastin nikoho nezrujnuje.Co nespotřebuju,po expiraci vyhodím.
Mysli si co chceš,ale jen svítit UVB,felsumám prostě nestačí.Nějaké felsumy už pár roků chovám abez dodávání vitamínů a minerálů to nikdy moc nešlo.