Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan zelený,prodej mládat.

Dobrý den chtěla bych se zeptat kdo prodává mládata leguánka zeleného a jestli by byl možný předčasný prodej?Děkuji za odpovědi
[mod]Změna předmětu, původně: Preview Happy Aquarium request (Melda)[/mod]

Přesně tak. Pokud není člověk schopen si dojet pro zvíře, jak může být schopen mu vytvořit podmínky? Je to opravdu dost nákladné (terárium, osvětlení, energie, strava - to vše mnohonásobně převyšuje hloupých pár stovek na cestu pro zvíře.. Pokud není na cestování, nepouštějte se do chovu, bude to stát pouze zdraví - život zvířete.