Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utekla mi korálovka sedlatá

Dobrý den tak asi před třemi měsíci mi utekla Lampropeltis triangulum sinaloe délky 40 cm. Nevím si rady co mám dělat, protože před útěkem nejedla asi 2 měsíce, ale když mi utekla dříve tak se vždy našla. Prosím poraďte co mám dělat už si nevím rady jak dále. Děkuji všem kdo mi poradí
Změna předmětu, původně: Utekla mi Korálovka Sedlatá (halapremek)

Tak lampa se nacpe skoro kamkoli, hledat v malých temných koutech, rozmístit misky s vodou a občas v noci projít byt (je aktivní hlavně v noci), 5 měsíců bez žrádla by dát mohla a nějakou vlhkost si v závislosti na bytu/domu taky najde. Jen je mi divné proč nežrala už 2 měsíce když byla v terárku...? Nemoc? Zimování?

Mě utekla greerka a našel jsem ji týž den za komínem u krbu a to mám dost velký barák.