Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Loupání kůže na hlavě u Lampropeltis triangulum

Dobry den,
Asi pred mesicem sem si privezl par koralovek.Chovam je v jednom terarku a asi pred tydnem se u samicky zacala odlupovat kuze na hlave,jinde po tele sem nic nenasel.U samce se nic neprojevuje.Jinak samicka se chova normalne,potravu prijima.teplo pod lampou 34°C v chladnem rohu 22°C.vlhcim 2 tydne,ted co se ji to udelalo tak obden.Svlek u ni zatim neprobehl,samec mel svlek v poradku.nevite cim by to mohlo byt?za rady predem dekuji

Přiznám se, že z té fotky toho moc nevykoukám. Nicméně nemůže to být spálenina od žárovky? Lampy docela rády prolezou celé terárko, včetně osvětlení. Pokud se jinak chová normálně, nějak bych to neřešil, mělo by to zmizet s prvním svlekem. Ještě se zeptám, co máte za substrát a jestli rosíte nebo nikoliv?