Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradte ohledne substratu pro G.Roseu

Ahoj lidi.potreboval by jsem poradit ohledne substratu pro G.Roseu.koupil jsem raselinu od firmy AGRO,prirodni bez hnojiv.Na netu jsem se docetl ze je nutne dat substrat na 1hod do trouby na 50-75stupnu.chtel jsem se zeptal jestli je to opravdu nutne a jestli to se to musi.V raseline nebyli zadnu musky ani jinej hmyz ani zapach.dekuji za radu i odpoved
Změna předmětu, původně: poradte prosim (Kurt)

Nevím, jak pro bezobratlé, ale já jsem ji používal v části terária pro hady, ale osobně jsem ji nepekl. To pečení je hlavně kvůli vysušení a "pro klid duše" - zbavení nečistot, parazitů atd., s ničim takovym jsem neměl nikdy problémy, i když jsem tu rašelinu nepekl... Takže jí podle mě stačí jakýmkoliv způsobem usušit, péct ji nemusíš ;-)