Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Upadlý ocas

Prosím o radu...tříletého syna hlídal děda a ne moc dobře, syn se dostal k teráriu a jedné ze samiček utrhl konec ocásku:-( Je to spíš horní třetina, dostala jsem z něj, že jí za něj tahal ven z domečku. Mám s tím něco dělat? Vím že pravděpodobně doroste...za jak asi dlouho? Děkuji za rady. Mám hrozný vztek a oba bych nejradši roztrhla!

Zamykám, vyřešeno. Není potřeba moralizovat a nadávat. (Uroboros)

Děkuji za moralizování. Mám malé dítě, chodím do práce, on je teď doma a bohužel ho děda neuhlídal. Terárium má starší dcera, která s ním má společný pokojíček a malého vedeme ke vztahu ke zvířatům, on normálně ví, že na ně sám nesmí sahat, mám ho vždy pod dozorem a na gekončíky může sahat pouze pod mým dohledem. Bohužel to tentokrát nedodržel a mrzí mě to moc, vaše připomínka mi fakt moc nepomůže. Ale jinak díky, budu to hlídat.