Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kŕmenie mláďaťa E.c.maurus:

Zdravím! Dlho som tu hľadal podobnú tému,ale nič som nenašiel,tak si dovoľujem založiť novú tému: Ako,čím a v akom rozpätí kŕmite 3-5 mesačné mláďatá Epicrates cenchria maurus-ov.Predávajúci mi povedal,že aby som dával holíčatá myší raz za sedem dní,ale pred týždňom mi môj párik maurusov zožral holíčatá potkanov. Moje duo má tento mesiac štyri mesiace. Ďakujem za Vaše odpovede a ešte raz sa chcem omluviť,ak tu taká téma niekde je len som ju bohu žiaľ nenašiel!

Sice to nepatří úplně sem, ale nechci zakládat nové vlákno. Mám užovku červenou, , u mě asi 8 dní, narozena 7/2013 cca 30cm, dostala poprvé u mě v neděli 1 denní holátko, prodejce holat, mimo jiné užovky sám chová mi řekl, že mám krmit takové mládě 2x týdně, jenže nikde nemůžu najít interval mezi krmením, vylučovala v úterý, s krmením nebyl víceméné problém a hole do hodiny zmizelo. Předem moc děkuji