Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boláky na hadovi

Nedávno jsem objevil na hadovi bílé flíčky a domníval jsem se že to je plísen, proto jsem se poradil s jedním chovatelem a ten mi řekl at zkusím koupel v hypermanganu. Už to vypadalo, že jsem se toho zbavil, ale dneska jsem si všimnul, že z toho už není plísen, ale jsou to prozměnu spíš takový boláčky a ted nevím co s tím... Nevíte co by to mohlo být ? A mám s tím radši zajet k veterináři nebo to není zas tak vážné ? foto zde nastenka

Boláčky se už zahojili perfektně. Počkal jsem na další svlek a vše bylo v pořádku, ale do tedka si nejsem 100% jistý co to vlastně bylo protože kameny jsem neodstrnil všechny z důvodu, že nějaké byli přilepené a tak si myslím, že to poranění o kameny možná nebylo.