Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov myší a zápach

Dobrý den, ráda bych se zeptala těch, co chovají myši ve větším, jak velký zápach jde do okolí. Chystám se chovat myši v nepoužívaném menším objektu, ale je tam problém, že cca 10 metrů od něj stojí domek, kde bydlí lidi a také v okolí na zahradách by se jim smrad moc nelíbil. Bude uděláno odvětrání komínkem vzhůru, ale i tak nevím, zda se do toho pustit. Právě kvůli smradu a sousedským vztahům. Někde jsem četla, že když je myší více, tak nesmrdí tolik, jako když je jich málo. Také v terakroužku, kde se chovali mimo jiné myši bylo tam cítit, ale spíše příjemně. Jakmile jsme dvě myšky donesly domů, okamžitě začali nesnesitelně páchnout a musely z bytu.
Děkuji za odpovědi

Vyvrtané dírky jsou naprd ty prokoušou, chce to vyříznout velkej otvor a přes to dát kovovou mřížku, bud to tam nějak vtavit nebo zalepit, nejlépe tu mřížku naleit z vnitřní strany. Ale pokud je povrh bedny hladký a je dost vysoká tak by to snad nemělo vadit oni se tam nedostanou