Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor - mění barvu

Dobrý den,

Chtěl bych se optat co znamená když hroznýš mění barvu? nikde jsem o tom nenašel ani článek a to o nich mám načteno hodně, a u mého hroznýše stáří 6 měsícu se vždy nepatrně mění barva, hlavně na hlavě to jde poznat, někdy má velice světlou hlavu a jen uprostřed černou čárku půlící hlavu a někdy zase jsou na hlavě vidět kromě černé čárky i další černé ornamenty, jestli se to nemění třeba podobně jako u agam. Díky za odpověd.

Nemyslíš náhodou vždy před svlekem, že se zakalí? Je jasný, že se trošku vybarví ještě do dospělosti, ale že by ze dne na den změnil barvu to se mi nějak nezdá :D Foto poprosím, děkuji )