Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po svleku nežere , krajta kobercová

Zdravím mám dotaz. Mám 5let starého smace krajty kobercové. Před třemu týdny se svlékl, před svlekem měl většího potkana.Po sleku bývá obvykle tak týden ještě méňě aktivní, tentokrát to trvalo skoro 14 dní. Minulý týden jsem mu ve čtvrtek pořídil potkana a nesežral jej ,dnes dostal nového,a opět nesežral. Jevil o něj zájem reagoval na něj v teráriu ale kdykoli se potkan přiblížil had je cukl, žádný náznak toho že by jej chtěl sežrat,přitom je již aktivní a chová se jak kdyby hledal kořist.Obdobné jednání předváděl poze u černých potkanů , ale oba předchozí byli bílí jen s fleky. Nevím co je špatně případně jak mu pomoci.Díky za rady

Díky za radu , v tlamě to vypadá že nic není. Obdobý že nežere má také ale obvykle to bývá zhruba 14 dní po vánocích to má půst.Proto je mi divné že najednou nechce , stolice i moč vypadá normálně , had je také aktivní . Uvidím až mu teď seženu uplně bílého potkana ty mu vždy chutnali třeba si dá