Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rack ball python

Zdravím, plánuji na září stavbu menšího racku pro krajty. Chtěl bych ho pro více generací. I pro adulty. Mám pár otázek.

Jako největší boxy chci použít samly 78/56/18. Ale nevím jak pro mladé. Jaké boxy používáte, nebo mi doporučíte pro mladé a subadultní krajty? Chci aby rostla s boxem, a nechci aby byl zbytečně velkej.

Dále mě zajímá, jestli má někdo zkušenost ze skříněmi PAX - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2021457 1/ a její použití na rack.

Dále boxy KOMPLEMENT jsou jestli dobře chápu asi neprůsvitné. Takže jejich použití se mi nezdá nejvhodnější. Znáte ještě jiné typy boxů?

A poslední věc, čím a jak děláte do boxů díry na větrání.

Díky. Pavel L.

Mám teď dilema, jestli použít topnou folii nebo kabel. Jde mi o to, že když dám folii na zadní stěnu a dám rack do kupy asi s tím pak už nic neudělám, případná výměna za silnější by byla si myslím problém, takže nevím. Myslíš že bude lepší kabel a dát tam takovéhle destičky, jak to máš ty?

Díky za odpověď.

Já asi zkusím topnou folii. Po jaké době je z těch menších dáváte do větších? Chtěl jsem kvůli místu spíš něco kompaktního s jednou výškou, abych mohl dát třeba dva malé vedle sebe a pak třeba vyměnit za velký....