Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma Smithi

Ahoj, moje smithi má vždycky po svleku jednu nohu jakoby nevyvinutou.
Zpočátku co sem jí koupil sem nezpozoroval nic, ale jak byla větší, tak sem si všiml že je jedna noha jakoby úplně nedorůstá, je menší než ostatní, je průhledná. Jestli to je nějaká nemoc ? nebo genet. porucha. Doufal sem že se jí to při dalším svkleku vrátí do normálu, ale je to stejné.

už se mi něco podobného také stalo, pavouk měl nohu zaplísněnou, nebo v ní měl nějakou infekci(například po poranění), takže noha olysala a vypadala bez těch chloupků o dost subtilněji než předtím. Občas trvalo několik svleků, než se noha uzdravila případně pavouk zemřel.