Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium po žabkách pro gekona?

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda mohu použít terárium po žabkách (pralesničkách) pro gekona. Terárium je z druhé ruky. Se žabkami žádné zkušenosti nemám, proto se chci radši zeptat, jestli gekoni nemohou s vodou olízat ze skla i nějaké toxiny. Terárium je kompletně umyté, zadní stěna okartáčovaná.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní odpověd. Terárium je velké dostatečně, tvoří ho tři díly, každý o oběmu asi 40l (chci to pouze na odchovy, ne na velké druhy či dospělé jedince). Terárium už bylo poměrně dlouho nepoužívané.

Mohu se zeptat, čím mohu terárium vydezinfikovat?

Předem děkuji za odpověď.

P.S.: Terárium je opravdu VELKÉ, je už umístěné a radši s ním nechci manipulovat, existuje něco, s čím se dá vyčistit i v místnosti, bez nutnosti vynášení ven?