Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadržená vejce

Samice nakladla 15 vajec pred 2 mesici ted se akorat začali klubat a hle v terarku už se mi vali dalši a samička snaši je jich 8 ale dva ma porad v sobe a nevypada že by už kladla co dál veterinař ? nebo se ji da pomoct nejak jinak ? přibližna cena u veterinaře ?
Změna předmětu, původně: zadržená vejce už . červená - Ať se to lépe hledá (Roker)

asi bychto viděl na veterinu,záleží natom jestli je jen vysílená,nebo má přetočený nebo jinak poškozený vaječník,vymasírovat zadrženou snůšku není nic jednoduchého a hadovi není moc velký problém ublížit,navštívit vete ale který o tom něco ví jinak jeto hazard s hadem