Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno O jaký druh hroznýšovce se jedná?

Bylo mi od chovatelky prodáno toto mládě s tím, že je to hroznýšovec duhový, ovšem ani chovatelka nevěděla jaký přesně poddruh to je, že to má od nějakého pána a ona má jen krajty. Tímto žádám o radu někoho zkušeného kdo by to poznal z fotek mláděte..zasílám odkaz na fotografie.
Neo
[mod]Změna předmětu, původně: O jaký typ hroznýšovce duhového se jedná (cejna)[/mod]

Taky bych to s největší pravděpodobností viděl na E. maurus. V dospělosti by byla identifikace už nezaměnitelná. Ideální bude, když sem vložíte fotku rodičů (požádáte chovatelku o jejich foto). Pak by bylo určení bezpochyby 100%. Vložení fota rodičů by bylo ideální z toho důvodu, že někteří chovatelé pouštěli k sobě E. maurus a E. cenchria... A hybrida bych u mláděte takhle podle fotky 100% neidentifikoval.