Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka Červená jídlo

Dobrý den prosím pomozte mi já si koupil ani ne 14 dnů zpět hada s názvem elaphe guttata užovka červená ještě mládě cca dlouhý 30-40 cm. Je starý měsíc a 14 dnů a nechce mi jíst holata ani jedno mi zatím nesnědl. Poraďte mi co s ním mám dělat. Děkuji za rady

Zkontroluj podminky v terariu, hada nestresuj tahanim a musis ho rozkrmit. Finty jak na to jsou tu popsany stokrat. Namatkou napr. Zavri zivy hole s hadem do maly temny krabicky a nech je tam spolu kamaradit pres noc. Nebo mrtvymu holeti udelej do hlavy dirku aby had mel moznost citit jeho mozek. Muzes zivym ci mrtvym holatkem hada trochu jakoby profackovat....