Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rukola

Může vodní želva (eleganska) jíst rukolu? Prodávají u nás čerstvou, vakuově balenou. Lepší by byly pampelišky, vím, ale k těm se dostanu až příští týden a říkám si, že něco zeleného by mít měla. Nebo co takhle nějaký salát... bylo by to k něčemu?

Jsme z Plzeňska, nějaké rostliny a tráva by byly, ale je to tady dost sežehlé tím hicem, tak čekám až se dostanu jet příteli, tam prý je to ještě zelený. Technická... okřehek by se dal sehnat asi tak kde? :D Já ho snad nikdy ani neviděla.
Normálně je ta naše hodně masová, takže ryby a ryby. Listí a podobné věci do ní tudíž dostanu zase jen s rybou, jinak to nechá. Právě teď už druhý týden neměla nic zelenýho (granule s řasou do ní nedostanu kdybych se zbláznila, to spíš přijdu o prsty), tak bych jí něco sehnala.