Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slunění

Ještě tohle prosím... jak dlouho nechat slunit elegansku, aby se nepřehřála? Mám dospělou a nemůžu ji dostat ze slunce, furt tam leze zpátky. :D Ale když tam je, tak syčí, tak nevim. A je tam docela hic.

Takhle... ona má nádrž s rampou a souší, ale tam teď slunce nejde. Tak ji sluním na balkoně a tam bych leda musela dát lavor s vodou. Má tam stín, ale ta voda je trochu potíž. Nenechávám ji tam slunit celý den, ale dneska teda odmítá ze slunce jít, syčí a kousala by, když se ji snažím odtamtud vykýblovat.