Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodejce hadů - pituophis catenifer sayi

Přeju pěkný den všem,

už dlouhou dobu sháním samce výše uvedeného hada a nemám šanci sehnat. Nyní se na fauně objevil inzerát právě na tyto žofky, ale pán už má bohužel jen samice.
Nicméně mě odkázal na jistého pána, který je chová. Nějaký pan Ošvrda, který je prý pravidelně nabízí i v Holešovicích. Ať hledám jak chci nemůžu tohoto pána nikde na netu najít. Proto se ptám vás. Ví někdo z vás o koho jde? Popřípadě máte na něj nějaký kontakt?

Předem děkuju moc za odpovědi. Užijte si víkend.

Vítek

Máš špatně jméno. Je to Miroslav Vošvrda . Měl by bydlet v Libuni č.170,ale tím si nejsem jistý. Měl prodejnu a opravnu jízdních kol v Turnově, ale už tam není.