Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pohlaví mláďat V.a.meridionalis

Zdravím,
jde u malých růžkatek určit pohlaví podle kresby?nebo podle délky ocásků? dostaly se ke mně dva kousky a nejsem si u nich jistej pohlavím,řek bych,že to jsou dva samci,ale nevím nevím,budu rád za názor povolanějších.
Sorry za kvalitu fotek,můj záložní foťák je na koudel,ve skutečnosti jsou pěknější,druhý kousek je kontrastnější a do zelena.

[ebj3.jpg]

[xjif.jpg]

[nkj2.jpg]

Díky

loading...

Dej je do průhledné krabky a koukni se jim na ocásky zespodu, tak je to vidět líp ;-) Případně to tak i vyfoť..takhle to vypadá jako pár, jak už psal Navay, ale určovat pohlaví svrchu je hodně nepřesný.