Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led osvětlení

Zkouším znovu, má zde někdo již zkušenost s tímto osvětlením při chovu pralesniček? a ještě jestli nevíte kde koupit 20W lineární zářivku T8 ideálně delší než 60cm, asi se taková nevyrábí, protože nemůžu po dvou dnech nikde najít

Vyrabaju sa aj 90cm,120cm,no nahrady T8 identicke, paremetrami k neonom momentalne nie su. Maju vsetci vyrobcovia problem s rozptylom svetla, vrha to stale fokusovane svetlo, tak vytvara to akesi "pruhy"..
Ostan u neoniek,momentalne to ledkou v T8 prdvedeni nenahradis, svietivost,vykon,..
Ked tak, pouzi reflektor- led, s lisovanou ledkou, tie muju najlepsi vykon,svietivost. Este kedvtrvas na LED,tak COB LED t8,nieco ako lisovana ledka v T8 prevedeni. Dalej musis upravit aj elektroniku, t8 klasicke su so starterom,ktory ledku nerozsvieti.