Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Někdo z Olomouce a okolí? Spěchá!

Zdravíčko, je tu někdo z Olomouce a okolí? Potřeboval bych na maximálně na týden půjčit (popřípadě prodat) nějaké terárium popřípadě box(nebo dva) na pár užovek. Zítra mi kurýrem ČD přijedou dva páry adultních užovek červených, a já trouba blbej dnes rozbil jedno připravené terárium a nemám tudiž jeden pár kam dát.

Kdyby někdo měl cokoliv provizorního kam bych je mohl na maximálně týden dát, než něco schrastím budu velice rád.

PM nebo mn.animals@gmail.com

Děkuji! (odměna jistá!)
[mod]Vlákno se stalo zbytečným. Na žádost autora zamčeno. (cejna)[/mod]

A já trochu nechápu,proč tady řešíš takovou píčovinu....To ti je pět?Pak se divíš,že si tady za blba....A mimochodem,vzhledem k tomu,že na ifauně máš zájem koupit asi deset párů různých hadů,tak si vážně připraven.....Tvrdíš,že jsi se změnil,já tvrdím,že jsi stále sebestředný puberták,který si hraje na něco jihého,než je....Nechtěj dohnat ostatní chovatele,běž poctivě dál a ono to přijde samo...A prosím,nechtěj si půjčit od někoho na týden misku pro tu gutku,to už bych asi nerozdýchal.....