Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co proti parazitům u želvy?

Našla jsem ve výkalech želvy cosi jako malé červené nitky. Je jich tam mnoho. Poslala jsem vzorek na rozbor, ale výsledky zatím nemám, tak jsem se chtěla zeptat, existuje něco přírodního, co by se dalo dát želvě, a působí to proti parazitům? Mám na mysli něco jako česnek, zázvor (je mi jasné, že tyhle dvě věci zrovna asi nemůže, ale víte, co mám na mysli). Nemáte někdo zkušenost? Mám elegans.

Vyčkejte na výsledek od veta. Přírodní prostředky asi nezaberou. Takže nasadí ?asi?
Panacur - já používám 2,5% pak je to 50 mg na kilo želvy, čili 1mg na 20g želvy, u tekutého mě vyšlo
1 dílek inzulínky (stříkačky) na 75g želvy.