Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán...krmení

Dobrý den,mám na srdci takovou věc. poslední dobou jsem měl horší období co se bydlení a stresu týče a přenesl jsem to bohužel i na svého leguána který mi trochu pohubl,jsou jí cca 2 roky a než jsem se přestěhoval byla krásná. poradíte mi čím a jak jí mám krmit abych jí zase vykrmil co nejrychleji,vím že ted trochu strádala a moc mne to mrzí,chci to napravit. Děkuji :.(

super,vitamíny samozřejmě znám :-) dopřeju jí tedy víc ovoce,je hubenější opravdu jen z důvodu častých přeprav protože jsem se stěhoval asi 3krát. Hyenismus některých pronajímatelů totiž nezná mezí...a živočišnou potravu jsem jí nikdy nedával a to jí mám od malinka,vím že se to nesmí. Díky za rady přátelé