Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bazilišek zelený: okolí PCE

Dobrý den,
do budoucna chci kupovat baziliška zeleného a chtěl bych se optat jestli by někdo v okolí Pardubic byl ochoten si semnou o něm popovídat ( zkušenosti od dobrého chovatele jsou přeci jen nejlepší ) a kdyby měl i mladé tak bych jsi od něj 100 % koupil... Doma už pár potvůrek mám tak jsi můžeme i povyměnovat zkušenosti :)

Zdravim, vim ze pisu o vic jak rok pozdeji, jsem z Jablonce no skoro z Liberce jak se to veme :D ale chtel jsem se optat na nejakyho bazika zelenyho nejlepe samecka kolem 4 mesicu jestli by bylo mozny se dohodnout popripade na schuzce? Napiste mi prosim na mail budu rad za pripadnou radu na koho se obratit diky.
Jarda.Kula@gmail.com