Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cechrie ležení ve vodě

Dobrý den, nedávno jsem tu dávala dotaz, že mi had bez důvodu syčí. Zřejmě jsem měla špatnou teplotu, snížila jsem na 23 na chladnějším, 35 na výhřevném místě. Had je před svlékáním, což také není problém, ale náhle leží už dva dny v nádržce s vodou. Různě se v ní kroutí, tak nevím, jestli je to před svlékáním běžné, nebo dělám nějakou chybu. Ještě uvádím, že nádrž má právě ty dva dny vyměněnou za větší.
Děkuji všem.

Má tři roky, občas se koupal v menší misce i předtím, ale už u asi byla malá. Jak jsem mu dala novou, je v ní dva dny naložený, krmení proběhlo 17. 8. - dvě dospělé myši, což mi přišlo málo, ale při minulém krmení jich sežral 8.
Má těsně pře svlekem, kůže už je na pohled pěkně oddělená.

Neviděl bych v tom vůbec nic, zkrátka se čvachtá, psala jsi, že jsi mu vyměnila mísu za větší, tam je souvislost.
Usykává, protože ji rušíš, pokud nemá výrazně zakloněnou hlavu, nebublá, nemá pootevřenou tlamu, nemá problémy s dýcháním, mělo by to být ok. Neruš ji, to je vše.