Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem testudo hermanni ,želva zelenavá

dobrý den .Prosím vás ,nevíte někdo jakou drsnější krytinu bych mohla dát na podlahu terária želv zelenavých ? Mají hoblinky,ale ať jim dám silnější ,nebo slabší vrstvu kloužou jim nohy. Když je pustím na procházku po bytě běhají krásně ,ale v terárku se jim ty nohy pořád rozjíždějí ,napadl mně korek ,ale nejsem si jistá ,jestli by odolal želvím drápkům a nečistotám,jestli by nezačal plesnivět.Nemáte někdo nějaký nápad ,co jim dát aby se jim lépe chodilo a dalo se to dobře umývat? děkuji za odpovědi

Vyrýpejte venku celé drny s trávou nebo dejte jen zem + písek 1:1 (zem z krtinců, písek jako na dětské pískoviště)mokré hobliny jim nechte jen v koutě na spaní, velkej placák nebo kamenitou část na krmení.
Drny snadno vyměníte až je zdevastujou.