Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stojany pod teraria

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat zda máte nejaky dobrý tip na nějakeho vyrobce, prodejce stojanu pod teraria z ostravska popřípade by mohli byt i štelaře kovove s dreveným dnem. chtěl bych si v pokoji udelat tera stěnu. Děkjuju za odpovedi

S pozdravem Toman

ty stojany vypadají hodne dobře takhle jsem si to i nejak predstavoval,no teraria mam prevazne vetsi delkove kolem metru ci neco pres metr. kazdopadne je fajn ze jsou tak rychle slozitelné a lehké s i ts nosnost je fajn. ohlasy na ne jsou jen dobre takze urcite budu o tehle premyslet. doprava to uz je maličkost. za odpovedi vsem moc dekuju moc jste mi pomohli. Toman

Spíš než konzolové regály bych zkusil paletové regály. V halách kde děláme hašení (coca-cola, deli...) mají spíše ty a když jsem je porovnal s konzolovými (například v na dříni v bejvalý poldovce), tak bych volil spíše ty. Paletové jsou spojené i vodorovně což konzolové nejsou. Nemusí se tedy vymýšlet další spojení. A jsou i dostatečně široké stojiny, aby se tam vešlo větší terárium. ;-)