Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úmrtí samice škorpiona.

Dobrý den,
prosím o radu s chovem škorpiona.
Měl sem doma samici štíra Heterometrus Petersi cca 3 měsíce a rozhodli jsme se koupit k ní samce. Terárko je 30x60x30, k potravě měli cvrčky, čistou vodu, teplo jak ze světla tak z podložky, prostě vše potřebné.
Koupil sem samce stejného druhu a po 4 dnech kdy spolu žili jsem našel samici mrtvou.
Je možné že ji zabil on? Pokud ano, tak proč? A má cenu k němu kupovat další samici pokud chci pár?
Děkuji Vám za případné odpovědi.
Martin

Zdravím,
podle mě bude problém v podmínkách chovu.Případně v samici samotné. Určitě by pomohlo napsat bližší podmínky chovu a způsob zjískání zvířete(odchov,import,...). Fotka ubykace také neuškodí;-)

Každopádně bych podložku volil jen v kombinaci s termostatem.