Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - zařízení terária

Chystám se pořídit si tuhle hadici, nejlépe na přelomu dubna - května. Chtěla jsem se zeptat co by v teráriu nemělo chybět, jaké žárovky, kabely, substrát a tak dále by jste mi doporučili. Terárium bude o rozměrech 150x50x50(d-v-š)

Pro regiusky je to celkem snadný. Terárium potřebuje dobré větrání. Potom nějaké osvětlení, což může být spojené s výhřevem. Například já mám u regiusek červenou výhřevnou žárovku a topný kámen. Mám terárium 120x80x80 a vyhřeje to krásně. Regiusky by měli mít určitě nějaký úkryt. Rády se schovávají. Sem tam nějakou větev, aby mohli i šplahat. Nějaké to funkční 3D pozadí se taky hodí. Po internetu běhá spousta obrázků pro inspiraci. ;-) Budete vyrábět sama, nebo si necháváte stavět?