Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výhřevné místo

Zdravím všechny teraristy. Mám takový dotaz. Chtěl bych legovi udělat druhé výhřevné místo. Jedno má uprostřed terárka pod UVB výbojkou, ale občas si rád zaleze do rohu terárka a čumí skrz okno ven na zahradu. Mám, ale strach, že je mu tam zima, jelikož je pak studený. Chci se zeptat zda mu tam můžu dát nějakou žárovku. Ale nechci aby tím utrpěla socializace. Začli jsme si na sebe zvykat a nechci aby mi v tom rohu teď zůstal na pořád a neměl se mnou kontakt. Tak se chci zeptat zda je to dobrý nápad mu tam něco dát, nebo ne. Děkuji za odpověď.

Teplota v terárku je od 22 do 40 na výhřevném místě. Ale 28 po celém terárku udržet nedokážu.Těch 28 stupňů bude jen v horních místech. Můžete mi poradit nějaké vytápění, nebo popřípadě jak jste to vyřešil vy? Děkuji.