Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní teploměr - vlhkoměr

Pěkný večer, osluvuji zkušené teraristy, zda mají nějaký tip na vyzkoušenou značku či konkrétní výrobek, který spojuje teploměr a vlhkoměr. Mám za to, že Exoterra je socela šunt, i když zatím měří dobře. Pokud možno v rozumné cenové relaci.
Děkuji.

Exxo terackej teplomer je nejhorsi, vlkomer jeste o fous horsi:D zajimal bych se o vlasove vlkomery.. v nich se pouzivaji bud lidske nebo synteticke vlasy, ktere se vlivem vlhkosti narovnavaji-krouti a podle toho to ukazuje.. v tom exxo terackym vlkomeru jsou ty strivka nejaky jiny..

Jaffata( pisu od zeny ...)