Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úkryt pro k. královskou

Ahoj lidi, chci se zeptat, jestli můžu jako přechodnej úkryt pro roční krajtu použít takový ten široký zpevněný vnitřek role od papíru - má průměr 11 cm, tvrdá, vyztužená. Mám tam kořen, ale už je jí asi malej.
Jinak teplotu mám 30stupňů, je to ok?
Díky za odpovědi.

Moc díky ta plastová bedýnka je super nápad. Bude to snad jen přechodně, sháním větší terárko. Do kořenu už se za chvilku nevleze začíná být hezky tlusťoučká. Tohle terárko je z OSB desek nebo jakési dřevotřísky, byl to dárek a navíc má 80cm délku, což se mi líbilo - ale mám dojem, že hodně blbě větrá. Pod lampou je 35stupňů, v chladnějším rohu 25stupňů, zatím krásně žere a svlíká se, tak to bude asi v pohodě.