Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nádherná - neroste?

Před rokem jsem si přinesla želvu nádhernou ze zverimexu, měla velikost krunýře 7 cm a po roce jí má stále, krmená je denně, střídám žížaly, šneky akvarijní, jednou za měsíc granule, akvarijní rybka. Teplota vzduchu kolem tich 20-25, pod žárovkou 30. Voda 23-25. Želvárium je díky její velikosti pouze 60x50x30. Je to normální nebo to může být zdravotní problém?

Má si ta želvička kam vylézt? Nějakou souš? Já vím, že je to strašně blbý dotaz, ale už jsem slyšel o chovatelce, co ji měla v akvárku a ta želva "doplavala" na souš po čtyřech letech, v době, kdy byla majitelka obeznámena, že želva musí mít souš. Nechci nikoho urazit, jen jsem si na to vzpomněl.