Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stínění světla v teráriu

Zdravím všechny,
pročítala jsem zběžně forum a natrefila jsem na to, že spousta z Vás odmítá květináče jako stínítko žárovky v teráriu s tím, že to je přežitek. Žárovku samotnou bych v teráriu nerada nechávala a tak bych se ráda přiučila, co běžně ve svých teráriích používáte, aby to nesvítilo na všechny strany a aby se zvířata nepopálila :)

donedávna jsem používal obyč. žárovky a kryty z květináčů a teď jsem konečně "modernizoval" na patice GU10 a bodové halogenové žárovky..je to pecka ;-) je to malý, na pohled podobný výbojce a světla i tepla to dává dost :-D
každopádně to nesvítí všude kolem a i regíny mi na ně nestrkají čumák..dřív do květináčů to dělaly..