Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upevnění zářivky v teráriu

Zdravím,
řeším ještě jeden takový problém. Jakým způsobem řešíte upevnění zářivek v teráriu? Rovnou případně spolu s reflektorem. Pořídím například takovéto terárko: http://www.lirashop.cz/terarium-60x30x40-/-72-l-di versa - jakým způsobem se tam dá zářivka umístit? Případně kdyby se dělalo terárko na zakázku, jaké jsou způsoby upevnění?

asi ti nerozumím... když jí na to položím, tak je tam zbytečně, protože nebude procházet UV světlo a navíc - opravdu to bude bez úhonu pro zářivku a to sklo, když se to na tom bude furt válet aniž by to viselo ve vzduchu?