Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení králíky s myxomatozou

Dobrý den ve spolek, slyšel jsem, že se dá běžně krmit hady králíky s myxomatozou, připadá mi to celkem důvěryhodné, ale přesto bych se raději ujistil. Přestěhovali jsme se na vesnici a je tu hodně chovatelů králíků, tak myslím že je jenom otázkou času, kdy se zase někde myxomatoza objeví a tak že by sousedé nemuseli zakopávat tolik králíků.

Pokud vím, tak nemoce z potravy na hada se nepřenáší. Nejsem však veterinář ani nic jinýho. Osobně bych to asi nezkusil, nicméně si myslím, že by to vadit nemělo. V přírodě se taky had potravy neptá, jestli náhodou nemá rýmičku. ;-)