Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhrievanie

Zdravim,mam taky problem v miestnosti kde by som chcel chovat hada/hadov Boa Constrictor je v chladnejisich dnoch a v zime cca 5 stupnov. Terarium by som si dal zatial plastove boxy ktore by som mal v byte tam je teplejisie ale neskor by som ich dal prec.terarium by bolo velke asi 170x50x50 (DxSxV) vyrobene z OSB dosiek a predna strana sklo cca 0,5mm. Aky druh vyhrievania by som mal zvolit.
Dakujem

Tak asi by se to dalo dostatečně silným topným kabelem + žárovkou přes den (aby nefajroval jen kabel) a dvouzónovým termostatem aby se dalo přitápět i v noci. Ale jak píší kluci, nebude to moc efektivní, protopíte majlant a ani pro ty zvířata to nebude úpně to pravé ořechové...