Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva zelenavá se na noc nezahrabává

Dobrý den ,
nevíte proč se moje želva zelenavá nezahrabává když jde spát ???
zaleze si do úkrytu a schova se jen do krunýře a spí i když jsem už zkusil dat do rohu vlhké hobliny , stejne se pro nich projde a vleze do domečku (úkrytu) tak pište děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: Želva zelenavá (Aurifer)

V přírodě nebo ve venkovním výběhu se schová v úkrytu (pod drn) a večer padne ROSA, která se jí neptá.
Tož naposledy - po usnutí ji zahrabte sám. nebo jí ty hobliny dejte dejte do "domečku" a přihrábněte jí po usnutí aby byla CELÁ ve vlhku. Už jste vyřešil UVB ? Bez toho vám stejně fungovat nebude.